GOOGLE ADWORDS

Google otsingureklaam, display reklaam, Youtube reklaam, taasturundamine ning Gmaili reklaam.

GOOGLE ADWORDS

Google tekstreklaamid, mille abil jõuad potentsiaalsete klientideni ja kasvatad käivet! Reklaami eest maksad ainult siis, kui potentsiaalsed kliendid Sinu reklaamile klikivad ning seejärel Su kodulehele jõuavad. Keskmiselt saab ettevõte iga reklaamile kulutatud euro kohta tagasi kaks eurot. Tundub ju päris hea diil, kas pole? AdWordsi abil näeme ka seda, kui paljud inimesed Sinu ettevõtte reklaami näevad ja mitu protsenti neist Sinu kodulehele jõuab. Lisaks saame reklaamide abil mõõta kodulehel tehtud oste ning reklaami kasumlikkust.

GOOGLE DISPLAY

Google bännerreklaamid, mida saame suunata just Sinu ettevõttest huvitatud inimestele ka väljapoole Google keskkonda! Google’i Display võrgustik koosneb miljonitest veebisaitidest, kuhu oma reklaame suunata. Display võrgustiku abil näeb Sinu reklaame pea 80% kõigist Interneti kasutajatest.

 

GMAILI REKLAAM

Kokkuvõtvalt e-maili turundus. Gmaili reklaami abil jõuad Sa oma ettevõtte sõnumiga potentsiaalsete klientide Gmaili postkasti. Gmaili reklaami kasutades on Sul võimalik sihtide isegi kasutajaid, kes Sinu konkurentidelt e-kirju saavad!

 

YOUTUBE VIDEOREKLAAM

Videote vaatamine kasvab iga aastaga nii arvutis kui mobiilis. Siin tuleks kindlasti ära kasutada YouTube videoreklaamid, mida saad näidata enne potentsiaalset klienti huvitanud videot, video keskel või YouTube keskkonnas paremal ribal otsitulemuste kõrval. Maksad ainult siis, kui Sinu reklaami vaadatakse vähemalt 30 sekundit või Sinu reklaamil klikitakse.