SOTSIAALMEEDIA REKLAAM

Facebooki bännerreklaamid, taasturundamine, fännilehe reklaamid ja sisuhaldus.


FACEBOOKI REKLAAMKAMPAANIAD

Kuni kahenädalased kampaaniad, mille abil aitame jõuda just Sinu potentsiaalsete klientideni ning kasvatada käivet!

Sotsiaalmeedia reklaam on päriselt ka kõige tulusam viis, et jõuda oma sihtrühmani. Facebook ja Instagram on täis võimalusi, et leida üles just Sinule sobivad kliendid ning neid võimalusi ei tohi kindlasti kasutamata jätta!

Pole vahet, milline on Sinu reklaami eesmärk – sotsiaalmeedias on võimalik kõik e-poe külastatavuse suurendamisest kuni käibe kasvatamiseni.

FACEBOOKI KONTO HALDAMINE

Kuupõhine Facebooki konto haldamine, mis hõlmab endas kujundustöid, postitusi ning kampaaniaid. Sotsiaalmeedias on oluline pildis olla ning potentsiaalsetele klientidele väärtuslikku sisu toota. Tihti napib aga ettevõtetel selleks aega või headest ideedest jääb lihtsalt puudu.

Aitame Sul sotsiaalmeedias sisu tootmisega edu saavutada, sest mitu pead on alati parem kui üks ning meil on kogemusi paljude erinevate ettevõtetega! Nii säästad oma aega ja kindlustad selle, et Sinu sotsiaalmeedias on alati põnev ja asjakohane sisu!

FACEBOOKI KONSULTATSIOON

Konsultatsioon pisiettevõtjale või töötajale, kes ettevõtte Facebooki kontot haldab. Aitame Sul ettevõtte Facebooki kontoga laineid lüüa ning õpetame nippe, kuidas Facebookis igapäevaselt ettevõtte kontol toimetada.

 

FACEBOOKI KONTO AUDIT

Toome välja Sinu ettevõtte Facebooki konto head ja vead ning aitame leida võimalused Sinu ettevõtte kasvamiseks! Otsime välja Sinu konkurendid ning anname nõu, kuidas nende seast välja paista.