TEENUSED

FACEBOOKI REKLAAMKAMPAANIAD

Kuni kahenädalased kampaaniad, mille abil aitame jõuda just Sinu potentsiaalsete klientideni ning kasvatada käivet!

Sotsiaalmeedia reklaam on päriselt ka kõige tulusam viis, et jõuda oma sihtrühmani. Facebook ja Instagram on täis võimalusi, et leida üles just Sinule sobivad kliendid ning neid võimalusi ei tohi kindlasti kasutamata jätta!

Pole vahet, milline on Sinu reklaami eesmärk – sotsiaalmeedias on võimalik kõik e-poe külastatavuse suurendamisest kuni käibe kasvatamiseni.

FACEBOOKI KONTO HALDAMINE

Kuupõhine Facebooki konto haldamine, mis hõlmab endas kujundustöid, postitusi ning kampaaniaid. Sotsiaalmeedias on oluline pildis olla ning potentsiaalsetele klientidele väärtuslikku sisu toota. Tihti napib aga ettevõtetel selleks aega või headest ideedest jääb lihtsalt puudu.

Aitame Sul sotsiaalmeedias sisu tootmisega edu saavutada, sest mitu pead on alati parem kui üks ning meil on kogemusi paljude erinevate ettevõtetega! Nii säästad oma aega ja kindlustad selle, et Sinu sotsiaalmeedias on alati põnev ja asjakohane sisu!

FACEBOOKI KONSULTATSIOON

Konsultatsioon pisiettevõtjale või töötajale, kes ettevõtte Facebooki kontot haldab. Aitame Sul ettevõtte Facebooki kontoga laineid lüüa ning õpetame nippe, kuidas Facebookis igapäevaselt ettevõtte kontol toimetada.

 

FACEBOOKI KONTO AUDIT

Toome välja Sinu ettevõtte Facebooki konto head ja vead ning aitame leida võimalused Sinu ettevõtte kasvamiseks! Otsime välja Sinu konkurendid ning anname nõu, kuidas nende seast välja paista.

 

GOOGLE ADWORDS

Google tekstreklaamid, mille abil jõuad potentsiaalsete klientideni ja kasvatad käivet! Reklaami eest maksad ainult siis, kui potentsiaalsed kliendid Sinu reklaamile klikivad ning seejärel Su kodulehele jõuavad. Keskmiselt saab ettevõte iga reklaamile kulutatud euro kohta tagasi kaks eurot. Tundub ju päris hea diil, kas pole? AdWordsi abil näeme ka seda, kui paljud inimesed Sinu ettevõtte reklaami näevad ja mitu protsenti neist Sinu kodulehele jõuab. Lisaks saame reklaamide abil mõõta kodulehel tehtud oste ning reklaami kasumlikkust.

GOOGLE DISPLAY

Google bännerreklaamid, mida saame suunata just Sinu ettevõttest huvitatud inimestele ka väljapoole Google keskkonda! Google’i Display võrgustik koosneb miljonitest veebisaitidest, kuhu oma reklaame suunata. Display võrgustiku abil näeb Sinu reklaame pea 80% kõigist Interneti kasutajatest.

 

GMAILI REKLAAM

Kokkuvõtvalt e-maili turundus. Gmaili reklaami abil jõuad Sa oma ettevõtte sõnumiga potentsiaalsete klientide Gmaili postkasti. Gmaili reklaami kasutades on Sul võimalik sihtide isegi kasutajaid, kes Sinu konkurentidelt e-kirju saavad!

 

YOUTUBE VIDEOREKLAAM

Videote vaatamine kasvab iga aastaga nii arvutis kui mobiilis. Siin tuleks kindlasti ära kasutada YouTube videoreklaamid, mida saad näidata enne potentsiaalset klienti huvitanud videot, video keskel või YouTube keskkonnas paremal ribal otsitulemuste kõrval. Maksad ainult siis, kui Sinu reklaami vaadatakse vähemalt 30 sekundit või Sinu reklaamil klikitakse.

 

SISULOOME

Facebooki postitused, kodulehekülje sisu, artiklid meediasse, blogipostitused, pressiteated, uudiskirjad jms. Nutikalt läbimõeldud sisuturundus loob Sinu klientidele lisaväärtust ning kokkuvõttes aitab tuua kasumit. Usu meid, see töötab!

 

KUJUNDUSTÖÖD

Kujundused, mille alla kuuluvad Facebooki kampaaniapildid, Google Display bännerid, plakatid ja palju muud. Turunduses ei mängi kunagi rolli ainult hea toode – oluline on ka pilkupüüdev kujundus!